تعمیر دیزل ژنراتور کامینز-کمنز(Cummins)

از حدود 80 سال پیش برند کامینز(کمنز) با تولید دیزل ژنراتور های خود در مناطقی که برق وجود ندارد و یا با مشکل قطع و وصل زیاد برق مواجه هستند، کمک بسیاری به بشر کرده است. شرکت کامینز(کمنز) که در کلمبوس ایندیانا ایالت متحده آمریکا است ،جز بهترین و معتبر ترین برندها می باشد که با استفاده از متریال اولیه با کیفیت و بادوام اعتباری جهانی برای خود به دست آورد.دیزل ژنراتور کامینز(کمنز) از دو جزء اصلی موتور (دیزل)، ژنراتور (آلترناتور) و یک جزء فرعی تابلو برق کنترل ساخته شده است.این دستگاه ها باید مرتبا نگهداری و سرویس شوند تا اطمینان کاملی از عملکرد آنها حاصل شود. در صورت نگهداری اصولی و درست از دیزل ژنراتور کامینز(کمنز)، مشکلی برای آن پیش نمی‌آید زیرا بسیار مقاوم و قدرتمند هستند. و در صورت اختلال، باید سریعا عیب‌یابی شود و به تعمیر ان پرداخت.

گروه صنعتی اف جی دیزل یکی از بزرگترین شرکت های تعمیر دیزل ژنراتور، با تعمیر دیزل ژنراتور کامینز-کمنز(Cummins) سعی بر این دارد که بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد. روند تعمیرات دیزل ژنراتور به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می شود. شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات در مورد تعمیرات دیزل ژنراتور در تهران با متخصصین ما در تماس باشید.

دیزل ژنراتور ۲۵۰ کاوا کامینز(CUMMINI)
دیزل ژنراتور ۲۵۰ کاوا

مشخصات دیزل ژنراتور:

مدل موتور : کامینز-کمنز(Cummins)  6LTAA

توان ژنراتور :  ۲۵۰ کاوا Stamfordpower

وضعیت موتور : کارکرده

کوپلینگ : کوپل ایران

دیزل ژنراتور ۵۵۰ کاوا کامینز (Cummins)
دیزل ژنراتور ۵۵۰ کاوا کامینز (Cummins)

مشخصات دیزل ژنراتور:

مدل موتور : کامینز-کمنز(Cummins) QSX15

توان ژنراتور :  ۵۵۰ کاوا Stamford

وضعیت موتور : در حد صفر

کوپلینگ : کوپل ایران

دیزل ژنراتور ۱۴۵۰ کاوا کامینز(Cummins)
دیزل ژنراتور ۱۴۵۰ کاوا کامینز(Cummins)

مشخصات دیزل ژنراتور:

مدل موتور :کامینز-کمنز(Cummins) KTA50g5    

توان ژنراتور :  ۱۴۵۰ کاوا Stamford

وضعیت موتور : درحد صفر

کوپلینگ : کوپل فابریک

ساعت کارکرد : ۲۲۰۰ساعت

شرکت مهندسی فرجام ژنراتور  از بزرگترین تامین کنندگان ژنراتور های صنعتی است که عرضه با کیفیت‌ترین محصولات از معتبرترین برندهای شناخته شده بین‌المللی را برعهده داشته است. ارائه کامل‌ترین نوع خدمات و تعمییرات پس از فروش و اجاره، همچنین ارائه بهترین قیمت بازار در کنار جلب رضایت و حفظ و نگهداشت مشتریان، از مهمترین استراتژی‌های گروه صنعتی fgdiesel در طول سالیان طولانی فعالیت اقتصادی آن است.

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

تماس بگیرید