اجاره انواع دیزل ژنراتور با ضمانت قیمت و کیفیت

دیزل ژنراتور، (Diesel generator)، نوعی مولد برق است که برای تأمین برق در مواقع اضطراری استفاده می‌شود و در محیط‌های صنعتی، موسسات تجاری، بیمارستان‌ها، مخابرات ، مجتمع‌های مسکونی و مکان‌های دورافتاده که دسترسی به شبکه برق ممکن است محدود باشد، کاربرد دارند. دیزل ژنراتور از موتور دیزل، ژنراتور برق، شاسی دیزل ژنراتور، تانک سوخت ژنراتور برق وتابلو فرمان و … تشکیل شده است که باهم کار می‌کنند تا سوخت دیزلی را به انرژی مکانیکی و سپس به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کند. دیزل ژنراتورها به دلیل قدرت بالا، هزینه کم سوخت و توانایی تامین برق مداوم برای دوره‌های طولانی، به یک جزء ضروری در زیرساخت‌های برق امروزی تبدیل شده‌اند.

با توجه به محدود بودن فروش برق شهری به بسیاری از صنایع و کارخانجات و انجام پروژه‌های پیمانکاری و همچنین محدود بودن فروش و مشکل عدم دسترسی به دیزل ژنراتور ها در مناطق مختلف و متغیر بودن مصرف برق در پروژ های مختلف، اجاره موتور برق دیزلی دارای صرفه اقتصادی بهتری برای این عزیزان است.

اجاره ژنراتور دارای مزایایی چون هزینه کمتر در مقایسه با هزینه خرید، مناسب بودن برای پروژه های کوتاه مدت و پروژه هایی با محدودیت بودجه، بدون نیاز به تعمیر و نگهداری و همچنین امکان تست و بررسی ژنراتور قبل از خرید می باشد.

گروه مهندسی فرجام ژنراتور با بیش از ۴۰ سال تجربه، یک مجموعه فنی و مهندسی برای تعمیر، خرید، فروش و اجاره انواع دیزل ژنراتور با برترین و با کیفیت ترین برندهای شناخته شده موجود در کشور برای استفاده های متنوع محسوب می گردد.