پنج نکته مهم پیش از خرید ژنراتور دست دوم

در حالی‌ که دیزل ژنراتورهای دست دوم معمولا مانند خرید خودروهای دست دوم قابل اعتماد هستند ولی قضاوت در مورد نحوه استفاده مالک قبلی از ژنراتور امری دشوار است.

1. آزمایش بانک بار
یک بانک بار سیار به طور دقیق می‌تواند بار عملیاتی که ژنراتور شما در هنگام کار به آن دست پیدا می‌کند را به شما نشان دهد. این بانک بار در اصل یک کتری بزرگ است که باید با توان تولیدی ژنراتور مطابقت داشته باشد. تضمین می‌کند که ژنراتور هیچگاه تا جایی رو به زوال نمی‌رود که دیگر نتواند انرژی ساختمان را تامین کند و در نتیجه خاموش شود. ‌‌‌‌

2. شناخت فروشنده یا تامین‌کننده ژنراتور
بسیار مهم است که بدانید از کجا و از چه کسی ژنراتور دست دوم تهیه می‌کنید. زیرا با دانستن این دو نکته بینشی کلی در مورد کیفیت مورد انتظار از ژنراتور خواهید داشت. ما اکیداً توصیه می‌کنیم تأمین‌کننده‌ای را انتخاب کنید که درک کاملی از ژنراتورها داشته باشد. ژنراتورها اصولا بسیار گران‌ قیمت هستند و بنابراین ضروری است که شما از فروشندگان یا سازمان‌های مورد اعتمادی آن را خریداری کنید.

3. ساعت و میزان استفاده
یکی از اولین مواردی که باید در فهرست شما برای خرید دیزل ژنراتور قرار داشته باشد بررسی عمر، کاربرد و عملکرد حین کارکرد ژنراتوری است که علاقه‌مند به خرید آن هستید.
دقیقا مانند ماشین‌ها که دارای کیلومترشمار هستند، اکثر موتورهای ژنراتور دارای ساعت هستند که به شما می‌گویند چند ساعت این ژنراتور کار کرده است.

4. ‌‌‌شهرت یا اعتبار سازنده ژنراتور
در هنگام خرید ژنراتور دست دوم حتما به تاریخچه و شهرت تولیدکننده ژنراتور توجه کنید.تا حد امکان از تولیدکننده‌هایی که دارای شهرت بد در این زمینه هستند به شدت دوری کنید.

5. بررسی ظاهری
شما باید تمامی اجزای مکانیکی روی ژنراتور را از نظر سایش یا ترک‌خوردگی بررسی کنید. اگر دارای مهارت کافی در این زمینه نیستید سعی کنید از یک کارشناسی ماهر کمک بگیرید. هر قسمتی که به نظر دارای مشکلی است باید جایگزین شود.

نقش دیزل ژنراتورها در صنعت بهداشت و درمان

نقش دیزل ژنراتورها در صنعت بهداشت و درمان

نقش دیزل ژنراتورها در صنعت بهداشت و درمان بیمارستان ها ،ک…
مشکلات و راه حل های رایج دیزل ژنراتورها

مشکلات و راه حل های رایج دیزل ژنراتورها

مشکلات و راه حل های رایج دیزل ژنراتورها در چندین سال اخیر دیزل ژنراتورها نقش…
تفاوت بین اینورتر و ژنراتور

تفاوت بین اینورتر و ژنراتور

تفاوت بین اینورتر و ژنراتور از آنجایی که زندگی روزمره ما وابسته به ب…